شخصیت پولسازموفقیت

درمورد اهمیت حرف دیگران دوباره فکر کنید !

چرا حرف دیگران اهمیت ندارد

سلام دوستان عزیز. در این مطلب قصد دارم در مورد افرادی که اطراف ما قرار دارند صحبت کنم و حقیقت رو به دوستانی که به طور مکرر این مشکل رو دارن که به حرف دیگران اهمیت میدن و دست از کار میکشن روشن کنم.

 

چرا حرف دیگران اهمیتی ندارد؟

خب، دوستان و آشنایان در اطراف ما هست که خودشون رو به عنوان دوست و رفیق و همدم معرفی و جا میزنند اما حقیقتا هیچ کدون از این جایگاه ها رو برای شما پر نکردند و در ظاهر اینطور رفتار میکنن.

بیشتر این افراد طوری هستند که در موقع شکست یا ورشکست شدن شما یا هر موردی که باعث زمین خوردن شما بشه، اگر کسی از این دوستان سوالی در مورد شما بپرسه یا بگه میشناسیدش؟، در جواب خیلی واضح و راحت معمولا اینطور جواب میدن که: << آره میشناسمش ، ولی دوست نیستیم . سلام علیک داریم >> که واقعا هم جالب هست هم باعث تاسف هست.

اما همین اطراف در موقعی که شما به درجه خیلی بالایی رسیدین و موفق شدید در جواب پرسش سوال های که ذکر کردم، اینطور جواب میدن و میگن : << اوه معلومه که میشناسمش، با هم دوستیم و صمیمی هستیم ، خیلی آدم خوب و گلی هست و هزاران تعریف دیگه >> که باز هم به دلیل نیاز داشتن به شما این حرف ها رو میزنه چون میدونه به نفعش هست و اصلا به دوستی و رابطه واقعی با شما فکر نکرده…

 

درمورد اهمیت حرف دیگران دوباره فکر کنید !

حالا واقعا لازم شد که دوباره در مورد آدم های اطراف محدوده خودتون بازنگری کنید. به نظر شما واقعا باید بــــازم به حرف و نظر دیگران که بدون هیچ دلیل و منطقی بیان میشه حتی فکر کنیم؟ حقیقتا، همین فکر دیگران باعث نشده که از خیلی کارا دست بکشیم و موفق نشیم؟؟

 

تصمیم گیری با شما… 🙂

 

متشکرم، علیرضا میرزابگی

برچسب ها

علیرضا میرزابگی

عليرضا ميرزابگي هستم ، كارشناسي رشته فناوري اطلاعات ، علاقه شديد به كار آفريني و كسب و كار و توسعه فناوري دارم و دوست دارم اطلاعات و تجربياتم خودم رو در بين شما دوستان نيز در اشتراك بزارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن