بازاریابیکسب و کار

روش های فوق العاده برای افزایش فروش بازاریاب

افزایش فروش بازاریاب

روش های فوق العاده برای افزایش فروش بازاریاب

1- کسب و کار خود را در بیرون از محیط کار تبلیغ نمایید.

یک بازاریاب بیمه به راحتی می تواند در تاکسی ، رستوران ، باشگاه ورزشی، ادارات و مھمانی و… از شرکت خود خدمات شرکت، تخفیفات آن و .. به مخاطبین خود بشناساند. اکتفا نمودن به تابلو خود فقط اشتباھاتی است که شاید بیشتر نمایندگان آن را بصورت اپیدمی تکرار می نمایند.

 

2- ارسال نامه ھا به دوستانتان و آشنایان در ادارات، سازمانھای خصوصی و دولتی ، درب منازل و دعوت آنھا برای خرید کالای خود

یک نماینده بیمه به راحتی و با کمترین ھزینه می توانداقدام به ارسال نامه ھا ی با موضوع اینکه اینجانب در شرکت بیمه. مشغول به کار شده و در این شرکت تمامی خدمات بیمه ای از جمله…با خدمات بعد از فروش و پرداخت خسارت در 24 ساعت و تخفیفات … و بصورت اقساط ، بدون بھره و کارمزد و غیره ارائه نمایم که چنین روش بازاریابی به راحتی % 30 ازفروش را بالا و نامه ارسالی به فردی که در سازمانی مشغول بخدمت است باعث آشنای ھمکاران دیگر آن فرد با آن شرکت بیمه ای و رغبت یا حتی ذھنیت خوب در میان آنھا می شود.اين روش بسیار مناسب و كم ھزينه مي باشد.

روش های فوق العاده برای افزایش فروش بازاریاب

3- سعی کنید خدماتتان بعد از ساعات اداری ھم باشد.

بیشتر مشتریان علاقه زیادی دارند که بعد از ساعات اداری و حتی شبانه با مشاور کالای خود تماس داشته باشند و سوالات خود را بیان نمایند بازاریاب باید بداند که با صبر، حوصله و علمی پاسخگوباشد تا بتواند به راحتی خود و شرکت خود را در بازار حفظ نماید.

روش های فوق العاده برای افزایش فروش بازاریاب

4- سیستم انتظار تلفنی را به در آمد و نوعی بازاریابی بدون ھزینه تبدیل نمایید.

مشتریان از منتظر ماندن متنفر و بیزارند. اگر از سیستمھای پاسخگویی تلفنی استفاده میکنید و مشتریانتان باید لحظاتی منتظر بمانند تا بتوانند با شخص مورد نظر صحبت کنند از این فرصت طلایی استفاده کنید در لحظات انتظار بجای پخش موسیقی به معرفی محصولات و خدمات شرکت خود بپردازید اگر کسب و کار خود را به تازگی آغاز کرده اید با این کارمی توانید ذھنیت خوبی را در مشتری ایجاد کنید و مشتری احساس خواھد کرد که با شرکت بزرگی تماس گرفته است و نتیجه آن اعتماد مشتری به شما است یاد آوری نماییم بدست آوردن اعتماد مشتری به آسانی نیست و نخواھد بود فقط مواظب باشید ، پیام کوتاه ، قابل فھم و درک ، مقدمه نداشته باشد و آن را با موسیقی ملایمی ھمراه سازید.

 

5- از تبلیغات اینترنتی استفاده کنید:

اینترنت ابزاری آسان وجدید برای بازاریابی و معرفی کالاھا و خدمات خود می باشد که امکانات بی نظیری می تواند در اختیار شما قرار دھد. تبلیغات اینترنتی نوع جدیدی از تبلیغات است که بسیاری از صاحبان کسب و کار به اھمیت آن پی نبرده اند. اینترنت برای مشتریان کتابخانه منظم و جامعی می باشد که ھر گونه اطلاعاتی را در آن می توان یافت و پیدا نمود.

 

روش های فوق العاده برای افزایش فروش بازاریاب

برچسب ها

علیرضا میرزابگی

عليرضا ميرزابگي هستم ، كارشناسي رشته فناوري اطلاعات ، علاقه شديد به كار آفريني و كسب و كار و توسعه فناوري دارم و دوست دارم اطلاعات و تجربياتم خودم رو در بين شما دوستان نيز در اشتراك بزارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن